Po nečekaně těžké bitvě s týmem ze spodní části tabulky si tým HCD připisuje další vítězství !!!! 4:3 !!!!

14.01.2013 18:56

Po nečekaně těžké bitvě s týmem ze spodní části tabulky si tým HCD připisuje další vítězství !!!!  4:3 !!!!

HC DOMYNOS PRAHA – H.O.V.N.A

4      :      3

( 2:1; 1:1; 1:1 )

Utkání, které již dopředu avizovalo vítěze se stalo nečekaně náročnou bitvou o dva body do ligové tabulky. Hostili jsme tým H.O.V.N.A ( Hokejový oddíl velmi nadaných amatérů ).  Snad je velké podcenění soupeře znamenalo, že v utkání bude rozhodovat kdejaká chyba. Do zápasu jsme vstoupili lépe, kdy se nám podařilo vstítit první branku o kterou se postaral Jan Jíša!!!! 1:0 pro HCD !!! Vypadalo to již na další lehké vítězství, přesto jak už sem nastínil výše, tým H.O.V.N.A nasadilo dobré tempo a konkurenceschopnou taktiku. Nicméně další úder byl v podání Daniela Satina a Marka Niessnera. Zakončení zvádl Daniel Satin na výbornou a znamenalo to tak dvoubrankový náskok 2:0 !!! Do konce třetiny zaúřadoval soupeř a vrátil se tak do boje 2:1 !!! Druhá třetina přinesla nejprve vyrovnání utkání na 2:2 !!! Následně návrat do vedení HCD 3:2 !!! O tento comeback se postaral Marek Niessner !!! Třetí třetina vyhlížela napínavý scénář. Hned z úvodu bylo ze soupeře cítit, že po sklapu vedoucího a prozatím nechybného týmu letošní sezony velmi touží. 5 minut před koncem utkání tým H.O.V.N.A srovnal stav na 3:3 !!! S naším týmem to vypadalo zle, ale stále jsme věřili  ve Šťastný konec. Již dvakrát v předchozích utkáních jsme takto dokázali v závěřu utkání, zápas zvrátit v náš prospěch. Posledních 5 minut jak se dalo čekat se odehrálo v obraném pásmu soupeře. Velmi dobrý výkon soupeřova brankáře, ale mařil naše snahy. Když zbývalo pouhých 10 vteřin do konce utkání, tak se lavička HCD začalo smiřovat s tímto neúspěchem, když v tom nečekaně dostal nalito mezi kruhy Jan Jíša a dělovou bombou v posledních 2 vteřinách prostřelil soupeřova vynikajícího golmana a mi tak mohli slavit další vítězství na které jsme se tentokrát velmi nadřeli a ke konci při nás stáli Všichni svatí. V dalším utkání nás čekala dohrávka odloženého 3.kola s dosud take neporaženým týmem a nejspíše největší sokem Gaston Seals.